plane car building loader animation

جاهای دیدنی بشرویه

divider image
خراسان جنوبی - دوازده کیلومتری غرب بشرویه

یکی از تاریخی ترین و منحصر به فرد ترین آثار تاریخی شهرستان بشرویه می توان به قلعه دختر بشرویه اشاره کرد.  قدمت این قلعه  به هزار سال می رسد. این قلعه بر بلندای کوهی ساخته شده و هنگام ایستادن در این مکان می توان به تمامی محیط بکر و زیبای منطقه تسلط داشت. قلعه دختر بشرویه فضای متعددی از

استان خراسان جنوبی - شهرستان بشرویه

خانه استاد فروزانفر که از اساتید و چهره های نام دار ادبیات و تارخ ایران بوده است، یکی از جاذبه های تاریخی شهرستان بشرویه است.

خراسان جنوبی - 32کیلومتری غرب شهرستان بشرویه

روستای خدا آفرید در 32 کیلومتری غرب شهرستان بشرویه قرار گرفته است. این روستا علیرغم گذشت سال های زیاد همچنان به قوت خود باقی مانده است. خانه های محکم آن که مصالح ساخت آن خشت و گل و سنگ است در کوچه های باریک اما با صفا، سرسبز و دلنگیز و در مجاورت همدیگر قرار دارند. صلابت و استواری کوه های&n

خراسان جنوبی – بشرویه – 45 کیلومتری شمال شرق بشرویه

ریگ یوز در 45 کیلومتری شهر بشرویه قرار دارد. ریگ یوز از منحصر به فردترین جاذبه های استان خراسان جنوبی است که یادآور کویر بکر این استان است. نام گذاری این منطقه گردشگری زیبا به دلیل یک تپه ماسه ای بسیار بلند در مرکز منطقه است و همچنین به دلیل وسعت این منطقه و کویری بودن آن است. کویر استان خراسان جنوبی با چشم انداز وسیع، شامل انواع بیابان های شنی یا سنگی و صخره ای می باشد.

استان خراسان جنوبی، شهرستان بشرویه، 17 کیلومتری مرکز شهرستان بشرویه، 15 کیلومتری بخش ارسک، روستای رقه

روستای رقه یکی از روستاهای هدف گردشگری است که در شهرستان بشرویه واقع شده است. این روستای تاریخی دارای سابقه ای کهن است و آثار باستانی زیبا و شگف انگیز آن از جمله مسجد جامع رقه به دوران امام حسن عسکری می رسد. قدمت این روستا بر هیچ کس پوشیده نیست، بطوریکه مردمان شهرستان های اطراف این روستا را به

استان خراسان جنوبی - شهرستان بشرویه - 45 کیلومتری بشرویه، روستای نیگنان

نیگنان یکی از روستاهای هدف گردشگری در شهرستان بشرویه است. این روستا در مرز بین کوهپایه و کویر در 54 کیلومتری شهرستان بشرویه واقع شده است.

استان خراسان جنوبی، شهرستان بشرویه، محله میان ده، موزه خصوصی بشرویه

 موزه خصوصی بشرویه در خانه قدیمی ملاعبدالله بشرویه با قدمتی 500 ساله قرار دارد. می توان گفت بزرگترین موزه خصوصی ایران است.

استان خراسان جنوبی، شهرستان بشرویه، 18 کیلومتری جنوب غربی بشرویه، 100 متری روستای رقه

مسجد جامع «رقه» بشرویه یکی از مساجد خراسان‌جنوبی است که در ۱۸ کیلومتری جنوب غربی بشرویه و در فاصله ۱۰۰ متری شرق روستای رقه واقع شده است.

استان خراسان جنوبی، شهرستان بشرویه، محله قدیمی میان ده، حسینیه حاج علی اشرف

در سال 1116 هجری قمری، همزمان با حکومت شاهرخ خان افشار، شخصی به نام حاج علی اشرف حسینیه ای را با نام خودش در شهر بشرویه ساخت.

استان خراسان جنوبی، شهرستان بشرویه، خیابان شیرازی غربی، باغ خان بشرویه

باغ خان یکی از جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر بشرویه است. این بنای تاریخی، یکی از منازل قدیمی بشرویه است که در بافت قدیمی شهر واقع شده است.