header

بازار بین الحرمین

فاصله از مرکز استان 4.4 ک.م فاصله از شهرستان تهران 4 ک.م فاصله از شهر تهران 4 ک.م

آدرس

(تهران - تهران - تهران)


بازار تهران

یکی از بازار های فرعی بازار اصلی تهران، بازار بین الحرمین است. این بازار تاریخی و بزرگ از جمله بازار هایی است که محصولات مرتبط با آموزش و لوازم تحریر در آن ارائه می گردد. این بازار از همان ابتدای ساخت بازار تهران مکان مورد علاقه دانشجویان و دانش آوزان بوده است. معمولا افراد در آغاز سال تحصیلی به این بازار رجوع کرده تا مایحتاج خود را برای تحصیل و آموزش خریداری کنند. قیمت مناسب وکیفیت خوب محصولات از جمله خصوصیات این بازار است.

این مجموعه بازار در واقع در محل بازار اصلی تهران در میدان 15 خرداد واقع شده است. البته برای رفتن به این بازار نیاز به کمی پیاده روی است زیرا که این بازار با بازار اصلی تهران فاصله دارد. معماری و خصوصیات این بازار نیز همانند دیگر بازار های تهران است. بازار بین الحرمین نیز دارای ساختار و معماری سنتی است. برای گردش در این بازار سعی کنید ساعت های ابتدایی ظهر را انتخاب کنید و در ماه های منتهی به شروع سال تحصیلی از این بازار دیدن نکنید.

شما برای دسترسی به این بازار بزرگ می توانید از طریق مترو، اتوبوس و یا تاکسی اقدام کنید. با توجه به فاصله اندک این بازار از میدان 15 خرداد بهتر است از وسایل نقلیه عمومی برای رفت و آمد به این بازار استفاده کنید. این بازار در نزدیکی مسجد امام قرار داشته و دارای محیطی زیبا و جذاب می باشد.  


نویسنده

این جاذبه توسط Milad092 ثبت شده است

مشخصات

بازار بین الحرمین

امتیاز کاربران به :

بازار بین الحرمین

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)