در این مقاله به معرفی سه مقصد بسیار مناسب برای تورهای اروپایی نوروزی می پردازیم. اگر شما نیز جز افرادی هستید که در بهار یا نوروز 1401 قصد شرکت در تور اروپا را دارند، پیشنهاد ما به شما هلدینگ ایکاتور می باشد. با مراجعه به هلدینگ ایکاتور می توانید از خدمات بسیار ویژه آن ها در طول سفر، در زمینه دریافت ویزا و ... استفاده کرده و یک سفر آرام و لذت بخش را به همراه خانواده خود تجربه نمایید.

 

آشنایی با تور اروپا کشور اسپانیا

 

آشنایی با تور اروپا کشور اسپانیا :

کشور اسپانیا یکی از بزرگترین کشور های واقع شده در اروپایی غربی می باشد که حدود ۴۸ میلیون نفر جمعیت داشته و مساحتی بالغ بر ۵۰۵ کیلومتر مربع دارد. این کشور دارای موقعیت جغرافیایی خاص و ویژه ای می باشد به همین دلیل دارای آب هوای بسیار متنوع و گوناگونی می باشد. اما به طور کلی آب و هوای کشور اسپانیا گرم و مدیترانه ای می باشد. در فصل بهار و پاییز از میزان گرمای هوای این منطقه کاسته می شود و به یک نقطه ی بی نظر برای تور اروپا نوروز تبدیل می شود. درون کشور اسپانیا مردمان مختلف با آداب رسوم، دین، مذهب و ... متنوع و گوناگونی زندگی می کنند و این کشور توانسته است که فرهنگ های بسیاری را در خود جای دهد. پایتخت کشور اسپانیا، شهر مادرید یکی از زیبا ترین شهر های کل قاره اروپا می باشد که جاذبه های تاریخی و توریستی بی نظیری را در خود جای داده است. برای بازدید از کشور اسپانیا، شما میتوانید به هلدینگ ایکاتور به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های فعال در زمینه برگزاری تور های اروپا مراجعه فرمایید. در ادامه به بررسی جاذبه های توریستی و گردشگری کشور اسپانیا می پردازیم.

برترین جاذبه های گردشگری و اماکن توریستی اسپانیا :

تور اروپا کشور اسپانیا بی شک یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای ایام نوروز است که میتواند خاطرات دلنشین و بی نظیری برای شما به همراه داشته باشد. کشور اسپانیا یکی از کشور های اروپایی است که دارای تاریخچه بسیار غنی و پر فراز و نشیبی می باشد، به همین دلیل امروزه آثار تاریخی بسیار بی نظیری درون این کشور وجود دارد. کاخ الحمرا  ، بنای ساگرادا فامیلیا، موزه ی گوگنهایم، کاخ سلطنتی مادرید، کلیسای جامع سانتیاگو د کامپوستلا و ... جز برترین و مهم ترین جاذبه های گردشگری و توریستی این کشور می باشند. با شرکت در تور اروپا نوروز 1401 به مقصد اسپانیا شما می توانید از آثار تاریخی با معماری عربی و اروپایی به طور همزمان بازدید کنید.

 

آشنایی با تور اروپا کشور فرانسه

آشنایی با تور اروپا کشور فرانسه :

تور اروپا فرانسه یکی از پر مخاطب ترین تور های اروپایی برگزار شده در ایران و سایر نقاط ایران می باشد. صنعت گردشگری فرانسه در سال های اخیر با رشد بسیار قابل توجهی رو به رو شده است به طوری که امروزه توریستان و گردشگران بسیار زیادی از این کشور به صورت سالانه بازدید می کنند. کشور فرانسه حدود ۶۶ میلیون جمعیت دارد و مساحت آن بالغ بر ۵۵۰ هزار کیلومتر مربع می باشد. در کشور فرانسه مردمان با دین، قومیت، نژاد ، زبان، آداب رسوم و فرهنگ های مختلف کنار یکدیگر زندگی می کنند و تمام مردم فرانسه با این تفاوت ها سازگار شده اند.مردمان کشور فرانسه علاقه به خصوصی به هنر های مختلف مثل سینما، تئاتر، نقاشی و ... دارند و به همین دلیل در بین کشور های اروپایی بسیار معروف می باشند. به طور کلی تور اروپا بهار 1401 به مقصد فرانسه یکی از بهترین تور های خارجی برگزار شده در ایام نوروز می باشد که شما می توانید در آن ثبت نام نمایید.

معرفی مهم ترین جاذبه های گردشگری فرانسه :

بازدید اماکن دیدنی و جاذبه های گردشگری، جز اصلی ترین دلایل سفر بسیاری از گردشگران و توریستان تور اروپا می باشد. کشور فرانسه از نظر برخورداری از انی جاذبه ها بسیار غنی می باشد به طوری که می تواند نیاز هر گردشگر با هر سلیقه ای را برآورده سازد. زیرا کشور فرانسه دارای جاذبه های تاریخی، طبیعی، تفریحی و ... بی شمار و بسیار زیبایی می باشد. کلیسای جامع ریمز، شهر قدیمی استراسبورگ، کلیسای جامع چارترز، برج ایفل، کاخ پاپ فرانسه، قلعه چمبورد، تنگه جرج وردون، جزیره مونت سنت میشل، کاخ ورسای، دره شامونیکس و شهر تاریخی کاربازون همگی جز مهمترین و بهترین جاذبه های گردشگری و طبیعی کشور فرانسه می باشند که شما می توانید در تور اروپا نوروز 1401 از آن ها بازدید فرمایید.

آشنایی با کشور سوئد :

کشور سوئیس با مساحتی بالغ بر ۴۱ هزار کیلومتر مربع یکی از بهترین و لوکس ترین کشور هایی اروپایی می باشد که به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی بکر و دست نخورده اش معروف است. کشور سوئیس یکی از کشورهای کوچک قاره اروپا می باشد اما با این حال فرهنگ ها، آداب و رسوم و ... بسیار متنوعی را در خود جای داده است. این کشور با فرانسه، آلمان. ایتالیا و اتریش لیختن اشتاین همسایه است. مردم کشور سوئیس به قانونمداری و فروتنی در بین تمام کشور های  اروپایی معروف می باشند. با شرکت در تور اروپا لوکس سوئیس برگزار شده توسط هلدینگ ایکاتور می توانید از بسیاری از جاذبه های گردشگری و توریستی این کشور که در بخش بعدی مقاله به ان اشاره میکنیک، بازدید فرمایید.

 

 

معرفی بهترین جاذبه های گردشگری کشور سوئیس

معرفی بهترین جاذبه های گردشگری کشور سوئیس :‌

همانطور که گفته شد کشور سوئیس دارای جاذبه های طبیعی بسیار بکر و فوق العاده ای می باشد. مشابه مناظر طبیعی که در کشور سوئیس مشاهده می کنید، بی شک در هیچ جای دیگر دنیا وجود نخواهد داشت در نتیجه به شما توصیه می کنیم در ایام بهار که آب و هوای این کشور بسیار مناسب می باشد، در تور اروپا کشور سوئیس شرکت نمایید. از سری بهترین جاذبه های گردشگری این کشور زیبا می توان به ایستگاه قطار جانگ فراو، آبشار راین، قلعه چیلون، مقر سازمان ملل متحد در اروپا، اینترلاکن، پارک ملی سوئیس، دریاچه لوسرن و لوگانو اشاره کرد. هلدینگ ایکاتور یکی از بهترین و معتبر ترین برگزار کنندگان تور های اروپایی در داخل ایران می باشد که شما می توانید برای شرکت در تور اروپا کشور سوئیس و یا سایر کشور های فوق به ایشان مراجعه فرمایید.