آبشار شادان کجاست

آبشار شادان یا آبشار هفت طبقه شهر کردکوی یکی از زیباترین آبشارهای استان گلستان است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جلب می کند.آبشار هفت طبقه شادان در 7 کیلومتری شهر کردکوی است،که جاهای دیدنی کردکوی است . که داخل جنگلهای بکر و طبیعی کوههای البرز است. در طول مسیر مکان هایی از جمله غول سنگ، تیل سر، توسکا چشمه و پس از آن  جاده طرح جنگل عبور می کنید.

این جاذبه نزدیک را از دست ندهید : جنگل شصت کلا کجاست

آبشار شادان گلستان که به عنوان جاذبه های طبیعی کردکوی همواره گردشگران زیادی را جذب خود کرده است در دل جنگل های کردکوی و در منطقه ای کوهستانی قرار دارد. آب آبشار به سمت رودخانه های کردکوی هدایت می شوند. ارتفاع زیاد این آبشار به زیبایی آبشار افزوده است. برای رسیدن به آبشار باید دو ساعت پیاده روی کرد که تجربه گذر از دل جنگل را به ارمغان دارد. مسیر راه آبشار برای کودکان خطرناک است . سطح راه آبشار موقع برگشت شیب دار می باشد. باید وسایل کوهنوردی را به همراه داشته باشید. امکانات رفاهی شامل: آب آشامیدنی، فروشگاه مواد غذایی، آلاچیق، پارکینگ و غیره. بهترین فصل بازدید بهار و تابستان است.

نمایی زیبا آبشار شادان گلستان

گردشگری 724: ما خوشحال خواهیم شد اگر شما تجربه خود را از سفر به این جاذبه دیدنی و جذاب در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

سفر خوبی را برای شما آرزومندم .