موقعیت جغرافیایی

اقامتگاه بوم گردی لزور در استان البرز، شهر کرج، جاده چالوس و در سه کیلومتری روستای کندر قرار دارد. این اقامتگاه که در 21 کیلومتری شهر کرج و در 57 کیلومتری تهران واقع شده است همه روزه مورد استقبال گرم طبیعت دوستان قرار می گیرد.

درباره اقامتگاه بوم گردی لزور

اقامتگاه بوم گردی لزور که یکی از جاهای دیدنی کرج می باشد، با مصالح سنتی پوشیده شده است و بعد ها برای گسترش آن و ساخت فضاهای بیشتر از آجر استفاده کرده اند و برای تاثیرگذاری در فضاهای این بوم گردی از رنگ آبی برای چهارچوب در و پنجره استفاده شده است که زیبایی اقامتگاه بوم گردی لزور را دو چندان کرده است.  این اقامتگاه که پذیرای 200 نفر می باشد از 2 کلبه 3 نفره، 6 کلبه 4نفره،  1کلبه 5 نفره، 1 کلبه سنگی 6 نفره، 1 کلبه سرآسیاب 10 نفره و درنهایت 1 کلبه 30 نفره برخوردار است.

امکانات و خدمات ارائه داده شده

اقامتگاه بوم گردی که در جذب توریست های خارجی نقش به سزایی دارد با داشتن پرسنل مسلط به زبان خارجی در حفظ راحتی مهمان های خارجی پیشگام بوده است علاوه بر این در این اقامتگاه پارکینگ غیر مسقف در اختیار گردشگران قرار داده می شود. از دیگر امکانات رفاهی که در این بوم گردی وجود دارد طبخ غذاهای سنتی و ایرانی از قبیل میرزا قاسمی، جوجه، کباب، دیزی، فسنجان، قورمه و... می باشد همچنین دارای سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی است که به صورت عمومی استفاده می شود و به خاطر هوای کوهستانی از سیستم گرمایشی بخاری نفتی و چراغ نفتی برخوردار است و فاقد هرگونه سیستم خنک کننده می باشد در نهایت لازم به ذکر است که این بوم گردی حمام ندارد و فقط برای چند روزی لذت بردن از طبیعت مورد استقبال علاقه مندان قرار می گیرد.

اقامتگاه بومگردی لزور اقامتی زیبا و به یادماندنی

جاذبه های گردشگری اطراف

 موقعیت اقامتگاه به گونه ای است که جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی در اطراف آن وجود دارد که می توان به آبشارهای نشترود، هفت چشمه، خور و آدران، سد کرج، باغ پرندگان چهارباغ، باغ فاتح، غار یخ مردان، پیست اسکی دیزین، پارک جنگلی جهان نما، کاخ شمس، کاروانسرای شاه عباسی، پل سلیمانیه، قلعه تاریخی صلصال، روستای کندر، روستای بزغان، روستای شهرستانک و دهکده واریان اشاره کرد.

تمام تلاش ما بر این بود که در این مقاله بهترین و بروزترین مطالب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.خوشحال می شویم که با ثبت نظراتتون ما را بهره مند کنید.

اگر در این اقامتگاه مستقر شدید می توانید با مطالعه مقاله جاهای دیدنی کرج از همه ی جاذبه های اطراف مطلع شوید

سفر خوبی را برای شما آرزومندیم