کلبه درختی ( جنگلی ) واقع در جنگل های هیرکانی در حومه لاهیجان، محیطی کاملا اختصاصی با تجهیزات رفاهی مناسب و امنیت کامل را برای شما و کسب تجربه ای بی نظیر به شما می دهد.

کلبه درختی در جنگل هیرکانی کلبه ای رویایی بوده که در استان گیلان و در اطراف شهر زیبای لاهیجان در دل جنگل های زیبا و انبوه هیرکانی قرار دارد. این کلبه دنج، تمیز و دوست داشتنی درارتفاع 2 تا 3 متری از سطح زمین ساخته شده، تصویری حیرت انگیز از فضای اطراف خویش را همچون تابلویی بی نقص در برابر چشمان شما به نمایش گذاشته، می توانید با خیال راحت به استراحت یا عکاسی بپردازید زیرا امنیت آن با سگ های نگهبان تربیت شده، کاملا حفظ می شود.

محیط کلبه درختی در جنگل هیرکانی

طبیعت بی نظیر اطراف کلبه درختی در جنگل هیرکانی شما را به جهانی دیگر برده، مامنی امن برای رهایی از خستگی ها، استرس و مشکلات زندگی روزمره است. درختان سر به فلک کشیده جنگل هیرکانی، در کنار آب و هوای مطبوع، صدای پرندگان و ... همچون بهشتی بی بدیل بر روی این کره خاکی است.

کلبه درختی در جنگل هیرکانی در حومه لاهیجان

ظرفیت کلبه درختی در جنگل هیرکانی

کلبه درختی در جنگل هیرکانی ظرفیت نهایتا 4 نفر را دارد. بدین گونه که به صورت استاندارد برای 2 نفر امکانات خواب تعبیه شده، اما تا 2 نفر اضافی نیز می توانند در آن اسکان نمایند. فضای خواب بصورت 1تخت 2 نفره می باشد، که در صورت داشتن همراه 2تشک معمولی نیز برای آنها در اختیارتان قرار میگیرد.

امکانات کلبه درختی در جنگل هیرکانی

کلبه درختی دارای متراژی حدود 30 متر زیربنا با یک اتاق خواب بوده، امکاناتی همچون: تراس، میز و صندلی، جعبه کمک های اولیه، دوش، یخچال، اجاق گاز، بخاری گازی، کمد و رخت آویز، پارکینگ داخلمحوطه، سرویس فرنگی، پنکه، نگهبان و سرایدار، ظروف پخت و پز و کپسول آتش نشانی می باشد.

با توجه به آنکه هدف از ساخت کلبه درختی در جنگل هیرکانی، ایجاد احساس رهایی از فضای زندگی شهری و رسیدن به آرامشی عمیق بوده، نزدیکترین نانوایی یا سوپرمارکت در فاصله 3 کیلومتری از آن قرار دارد پس حتما قبل از عزیمت، تمامی مایحتاج خویش را تهیه نمایید. همچنین آب معدنی را حتما در لیست خرید خود قرار دهید زیرا آب لوله کشی این کلبه درختی، از آب چاه تامین می گردد.

اگر تمایل به آبتنی و شنا دارید حتما وسایل مورد نیاز را به همراه داشته باشید زیرا حوضچه ای زیبا به عمق 1 متر و 20 سانتی متر برای این منظور تعبیه نموده اند که می توانید با آب چاه پر نموده و در آن شنا نمایید.

توجه داشته باشید که آنتدهی موبایل در این منطقه، غالبا دچار نوسان می باشد.

تصاویر کلبه درختی در جنگل هیرکانی در لاهیجان

مسیر دسترسی کلبه درختی در جنگل هیرکانی

با توجه به محل قرارگیری کلبه، قریب به 700 متر از جاده آن، خاکی بوده که در صورت بارش باران گل و لای شدیدی می شود پس حتما با تجهیزات کامل به این مکان سفر نمایید. اما از بابت پارکینگ خیالتان آسوده باشد زیرا در فضای کاملا امن در فاصله 100 متری کلبه می توانید خودروی خود را پارک نمایید.

قیمت اجاره کلبه درختی در جنگل هیرکانی

قیمت اجاره کلبه درختی در جنگل هیرکانی با توجه به طبیعت بی نظیر و امکانات آن، نسبتا بالا بوده در ایام عادی سال و اواسط هفته، حدود 550.000 تومان و در تعطیلات آخر هفته 680.000 تومان و در ایام پیک سال نیز 700.000 تومان می باشد. هرچند با توجه به گرانی ها و تورم موجود در جامعه، قیمت ها در حال تغییر هستند.

قوانین و مقررات کلبه درختی در جنگل هیرکانی

هر مجموعه ای برای رفاه حال مسافران خویش، قوانین و مقرراتی داشته که لازم الاجرا بوده و موجب رضایتمندی هر چه بیشتر همه مسافران عزیز، از مدت زمان اقامت خود در آن مکان می باشد. 

قوانین کنسلی کلبه درختی در جنگل هیرکانی

متناسب با تاریخ رزرو شما از این مجموعه، میزان متفاوتی از هزینه پرداختی، عودت داده خواهد شد. 

کلبه درختی در جنگل هیرکانی در حومه لاهیجان - عکس