بند دره

یکی از مناطق ییلاقی و خوش آب و هوا در استان خراسان جنوبی، بند دره بیرجند است که از تفرجگاه های مهم مردم این شهر بوده، هتل کوهستان بیرجند یکی از بزرگترین اقامتگاه ها و در عین حال جاذبه های شهر بیرجند است که در این منطقه واقع شده است.

هتل کوهستان کجاست

این هتل در فاصله 10 کیلومتر شهر بیرجند واقع شده که موجب دسترسی آسانتر مسافران به شهر خواهد بود. هتل سه ستاره بزرگ کوهستان با کادری مجرب و منطقه ای چشم نواز پذیرای میهمانان گرامی است. این هتل دارای اتاق هایی مجهز، با امکانات مطلوب به همراه رستورانی با انواع غذاهای لذیذ و باکیفیت بوده که چشم انداز بی نظیر اتاق ها و همچنین رستوران و فضای لابی هتل، چشمگیر است. 

هتل کوهستان دارای تالاری بزرگ و لوکس برای برگزاری مراسم عروسی و همچنین سالنی برای جلسات و همایش ها نیز دارد. در فضای بیرونی این هتل، کافی شاپ با انواع نوشیدنی های گرم و سرد و غذاهای فست فود قرار دارد که در دل طبیعتی زیبا با آلاچیق های چوبی و مسقف قرار دارد. 

از نزدیکترین جاذبه های گردشگری به هتل کوهستان می توان به: بند دره، بند امیرشاه و امام زاده سید محمد نقیب اشاره کرد. همچنین  دیگر جاذبه های شهر بیرجند عبارتند از :  باغ شوکت آباد، عمارت کلاه فرنگی، مدرسه شوکتیه، آبشار گیوک، باغ اکبریه، بازار بیرجند، بنددره، قلعه بیرجند.

اگر قصد سفر به استان خراسان جنوبی را نموده اید ، برای اقامت در نزدیکترین مکان به جاذبه های گردشگری شهر بیرجند، پیشنهاد گردشگری 724 به شما، اقامت در هتل کوهستان است.