مهمانسرای ممتاز آبان قشم


مهمانسرا ممتاز آبان در جزیره زیبای قشم قرار دارد. این آپارتمان دارای واحدهای 16، 23 و 35 متری است که دو، سه و پنج تخته است. رزرو مهمانسرا در جزیره قشم انتخاب بسیار خوبی برای سفرهای خانوادگی و دوستانه است. امکانات داخل هر واحد شامل وسایل سرمایشی و گرمایشی، تلویزیون، یخچال ، کولر گازی و سرویس بهداشتی ایرانی است که تمام دغدغه‌های مربوط به اقامت مهمانان را برطرف می‌کند.

این اقامتگاه در یک محله خوب از  لحاظ دسترسی قرار دارد و فاصله 6 دقیقه‌‌‌ای با ماشین تا مرکز خرید پردیس و ستاره از بهترین ویژگی این اقامتگاه است و به دلیل تنوع اجناس، کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، بسیار مورد توجه خرید دوستان است. همچنین با فاصله 20 دقیقه‌ای با ماشین به پاساژ قدیمی درگهان می‌رسید. این مجموعه اقامتی تا فرودگاه بین‌المللی 50 دقیقه فاصله دارد و باید برای رفت و آمد از ماشین استفاده کنید. برای رسیدن از این اقامتگاه تا اسکله شهید ذاکری حدود 100 متر فاصله است.

همچنین این اقامتگاه حدود 30 دقیقه تا دره ستارگان فاصله دارد که از جاهای دیدنی قشم محسوب می‌شود و افسانه‌های بسیاری در خود دارد. دسترسی راحت به مراکز خرید و تفریحی و جاهای دیدنی قشم و ساحل از مزیت‌های اقامت در این آپارتمان است. با اقامت درا قامتگاه‌های مناسب قیمت قشم می‌توانیم سفر اقتصادی به جزیره قشم داشته باشیم و هزینه بیشتری صرف جاهای دیدنی، خرید و تفریحات در جزیره کنیم. 

 

 


جزیره قشم، خیابان امام، بازار قدیم قشم، لاین تجارت6(لاین گلستان سابق)، داخل بازار