اقامتگاه کویر پلوند

بنایی با معماری مختص کویر که مکانی مناسب پس از یک روز کویر نوردی بوده، می توانید خود را از لذت تماشای شب های پرستاره کویر بهره مند نمایید.

اقامتگاه بوم گردی کویر پلوند کجاست

اقامتگاه بومگردی نگین کویر در استان خراسان جنوبی، شهر تاریخی فردوس و روستای گردشگری پلوند قرار دارد.

امکانات اقامتگاه کویر پلوند

این اقامتگاه دارای سوئیت هایی با معماری قدیمی کویر جهت اسکان گردشگران می باشد و فضای آن کاملا سنتی و به سبک و سیاق مناطق روستایی ساخته شده، اتاق ها فرش کرده با تزئیناتی روستایی و دلنشین است. برای خواب، رختخواب های سنتی تعبیه شده است. همچنین وجود کرسی های قدیمی لذت اقامت در آن را چندین برابر نموده است.

در داخل حیاط آن نیز میز و صندلی و همچنین تخت های چوبی برای استراحت تعبیه شده است. برای پارک خودروهای خود، می توانید از فضای اطراف اقامتگاه استفاده نمایید.

اقامتگاه کویر فردوس

با اقامت در این مکان زیبا می توانید از تفریحات بسیاری همچون: دیدار از حیات وحش و گونه های جانوری منحصر به فرد آن، لذت  گردش در دل کویر با آفرود، موتور چهارچرخ، سافاری و زیپ لاین، پیاده روی بر روی شن های گرم کویر، تماشای آسمان شب کویر، شترسواری و .... بهره مند شوید. 

کویر خراسان جنوبی

کویر پلوند در سمت غرب شهر فردوس قرار دارد. اگر قصد سفر به مناطق کویری کشور را نمودید، اقامتگاه بومگردی نگین کویر را برای استراحت در کنار هیجان کویرنوردی در نظر بگیرید.

برای دیدن جاذبه های شهرستان فردوس و مناطق اطراف پلوند با  گردشگری 724 همراه شوید. همچنین می توانید اپلیکیشن گردشگری724 را نصب کرده و با کاملترین بانک اطلاعات جاذبه های ایران همراه شوید.