اقامتگاه بوم گردی عمارت بهشت هشتم بهترین مکان و مجلل ترین اقامتگاه در شمال  خراسان جنوبی می باشد. اقامتگاه بوم گردی عمارت بهشت هشتم در شهرستان فردوس، روستای باغستان در در نزدیکی قنات بلده قرار دارد. قنات های ایران تعداد آن  به  36 هزار و 300 رشته می رسد و طول قنات های ایران 43 برابر  دیوار چین و همچنین 18 برابر قطر کره زمین (14663 کیلومتر) می رسد. 11 عدد از منحصر به فردترین قنات های ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

یکی از این قنات ها قنات بلده فردوس است. حفر قنات بلده به دوره ساسانیان باز می گردد. جالب است بدانید ناصر خسرو قنات بلده باغستان  در استان خراسان جنوبی را به کی خسرو نسبت داده است. در باغشهر اسلامیه مجموعاً 16 رشته قنات فعال وجود دارد. بیشتر از نصف آب قنات بلده، وقف شده و این سخاوت مردم خراسان جنوبی را می رساند.

در برنامه سفرتان به خراسان جنوبی، شهر فردوس و روستای باغستان را قرار دهید. باغشهر اسلامیه از مناطق دیدنی در تمام ایام سال است. از جمله طبیعت بکر منطقه و همچنین در تمامی ایام سال می توانید علاوه بر لذت بردن از منطقه گردشگری باغستان، از سوغات این شهر استفاده کنید. انار، زعفران و پسته از محصولات کشاورزی منطقه می باشد.

برای آشنایی بیشتر با اقامتگاههای خراسان جنوبی با نصب اپلیکیشن گردشگری 724  سفر مجازی را تجربه کنید. گردشگری 724  در سفر همراه شماست.