یکی از انتخاب های پرطرفدار در شهر های ییلاقی استان گیلان، اقامت در کلبه چوبی و ویلا و کلبه جنگلی در ماسال است.

اتاقک چوبی ماسال، دارای منظره ای زیبا و چشم نوازی می باشد. این کلبه های زیبا در دامنه کوه و در منطقه ای که به آن ییلاق وشمه سرای ماسال گفته می شود قرار گرفته اند. در شهرهای ییلاقی کلبه های چوبی برای مسافران بسیار پر طرفدار است، از این رو اسکان در اتاقک چوبی ماسال برای دسترسی به ارتفاعات ماسال بسیار عالی میباشد.

ظرفیت اتاقک چوبی ماسال

اتاقک های چوبی در یک کلبه، به یکدیگر چسبیده هستند. متراژ هر اتاقک 20 متر با ظرفیت 3 الی 4 نفر بوده که با یک دیواره چوبی از یگدیگر جدا شده اند. هر اتاق دارای امکانات مجزایی همچون: پارکینگ، گیرنده دیجیتال، کتری و قوری، آلاچیق، مبلمان، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس بهداشتی فرنگی، دوش حمام و ... می باشد. همچنین هر اتاق داری یخچال می باشد که بیرون از اتاق قرار دارد. یکی از اتاقک ها دارای یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره می باشد دو اتاقک دیگر هر کدامشان دارای دو تخت دونفره می باشند.

محیط اتاقک چوبی ماسال

باید در نظر داشته باشید که اتاقک چوبی ماسال برای افرادی که به دنبال فضای کاملا بدون صدا و خصوصی هستند مناسب نیست زیرا این اتاقک ها تنها با یک دیواره چوبی از هم جدا شده اند. اما محیط اطراف آن فضایی ییلاقی و خوش آب و هواست که گردشگران و مسافران زیادی را به این منطقه جذب کرده است.

اتاقک چوبی ماسال

امکانات اتاقک چوبی ماسال

برای تهیه غذا در کلبه های چوبی ماسال می توانید با صاحب اقامتگاه هماهنگ کنید و غذایتان را سفارش دهید، همچنین می توانید به رستوران های اطراف بروید. البته این را درنظر بگیرید که امکان آشپزی در اتاقک ها نیست اما در صورت نیاز، می توانید از باربیکیو موجود در محوطه اقامتگاه استفاده کنید. برای سفر به این اقامتگاه نگران جاده نباشید زیرا مسیر دسترسی به کلبه های ماسال تا درب ورودی آن، هموار است.

این اقامتگاه، دسترسی به جاذبه های طبیعی مانند جنگل بکر و زیبا و همچنین کوهپایه های ییلاقات ماسال را آسان نموده است بدین صورت که اگر شما بین نیم ساعت تا چهل دقیقه رانندگی نمایید، می توانید ارتفاعات زیبای ماسال را دیده، از زیبایی های بی بدیل آن لذت ببرید.

قیمت اجاره اتاقک چوبی ماسال

قیمت اجاره اقامتگاه کلبه چوبی ماسال از 180 تا 380 تومان متغییر بوده، متناسب با روزهای خاص یا تعطیلات نیز تغییر می نماید. البته به دلیل تورم، قیمت ها مرتبا در حال افزایش هستند، به همین دلیل حتما پیش از عزیمت به این منطقه، از قیمت های به روز آن، اطلاع حاصل نمایید.

اتاقک چوبی ماسال - عکس

قوانین و مقررات اتاقک چوبی ماسال

هر مجموعه ای برای حفظ آرامش و رفاه مسافران خویش، مجموعه قوانینی دارد که لازم الاجرا می باشد. رعایت این قوانین موجب آسایش خود شما خواهد بود.

قوانین کنسلی اتاقک چوبی ماسال

با توجه به پرطرفدار بودن این اقامتگاه در میان مسافران و گردشگران، در صورت اطمینان از مهیا شدن شرایط شما برای سفر به این منطقه، اقدام به رزرو نمایید زیرا شرایط عودت پول آن، بسیار مشکل است. 

تصاویر اتاقک چوبی ماسال